Co z tym gazem ?

DSC05629

   

         Dlaczego  przez  tyle lat nie udało się doprowadzić gazu do mieszkańców naszej gminy ?

Odpowiedź  znalazłam w piśmie poniżej.

Jak czytamy w dokumencie z 2007r. w sprawie przyłączenia do sieci gazowej Urzędu Gminy ( działka nr.56),  już 11 lat temu była możliwość wybudowania przyłącza gazowego dla mieszkańców Pacyny.

Określenie warunków przyłączenia Zakład Gazowniczy Łódź uzależnił od podjęcia przez Wójta Gminy Pacyna decyzji o współfinansowaniu inwestycji.

Całkowita kwota realizacji przyłączenia to 199 170,00 zł

gaz pacyna gmina

Przypominam , że w tym czasie Wójt Gminy Pacyna corocznie umarzał podatki   S.K.R   w Pacynie. 

  Tylko w latach 2004-2008 umorzył łącznie kwotę  84 581,07,  za którą można by było w połowie współfinansować nakłady na realizację przyłączenia do sieci gazowej, dając  tym samym zaczątek dla rozwoju sieci gazowej na sąsiednie miejscowości.

Komentarze do: “Co z tym gazem ?

  1. mieszkaniec

    W gminie inwestycje odbywają się tylko przed wyborami aby kupić wyborców bo po wygranej znowu można zarabiać tysiące złotych i żyć w dostatku do następnych wyborów. I tak się można ustawić na wiele lat.A my płacimy podatki na te całe towarzystwo wzajemnej adoracji.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


sześć + 2 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>