Dodatkowe pieniądze z ” pustej ” kasy Gminy za niewykorzystany urlop.

za urlop zdj

Kolejny raz Wójt Gminy Pacyna Krzysztof Woźniak pobrał dodatkowe wynagrodzenie za niewykorzystany urlop.

Z tego wynika , że nasz Wójt jest ciągle przepracowany , tym bardziej, że oprócz urzędowania prowadzi 22 hektarowe gospodarstwo rolne. Kasa gminy świeci pustkami, ale dodatkowe pieniądze dla siebie udało się wygospodarować.To następny przykład  ” troski ” o budżet Gminy Pacyna.

Więcej w artykule z gazety Nowy Łowiczanin nr. 10 z 05.03.2015za  urlop 1za  urlop 2.jpeg

za  urlop 3.jpeg

Źródło : www.łowiczanin.info, www.kipawa.pl

Komentarze do: “Dodatkowe pieniądze z ” pustej ” kasy Gminy za niewykorzystany urlop.

  1. mieszkaniec

    Toć gmina jest tak bogata że stać włodarzy naszej gminy na wyciągnięcie z gminy dodatkowej kasy za niewykorzystany urlop ,oczywiście zgodnie z prawem. Szkoda tylko że w gminie nie myśli się o biednych którym przydałyby się te pieniądze na zasiłki , tylko dba się o siebie.Więc proponuję gdy powiedzą, że w gminy nie stać na zasiłki dla biednych, to niech wójt odda kasę za URLOP Będzie niezła sumka a sam sobie odpocznie na urlopie. Dodatkowo to ile kosztuję gminę kolejna przegrana sprawa w sądzie, kto pokryje te koszty, oczywiście MY PODATNICY. ILE z budżetu gminy musi być wydane na przegrane sprawy sądowe,ale kto się tam liczy z pieniędzmi, gdyby to urzędnicy mieli pokryć to z własnych środków finansowych to z pewnością zastanowiliby się dwa razy nad wydawanymi przepisami prawa.A może państwo urzędnicy czas zacząć się edukować z przepisów prawa administracyjnego, gdyż po tylu latach na stołkach to prawo nie powinno być nim obce? A właściwie to gdzie w budżecie gminy radni zabezpieczyli środki na wypłatę pieniędzy za niewykorzystane urlopy, oraz przegrane sprawy sądowe.Komu zabiorą aby innym dać?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 − = siedem

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>