Komentarze do: “Jeśli zadajesz pytania – Jesteś szalony? Informacja publiczna w nowym wydaniu Sekretarza Gminy Waldemara Rachubińskiego

 1. mieszkaniec

  Walduś nie idż tą stroną ,bo jednego Waldusia już w mamy “KIepskiego”A co do egzorcyzmów to proponuję walduś dać na mszę??????????????????????????????????????????

  Reply
 2. 2 mieszkaniec

  Przerażające co widać i słychać, to chyba nie możliwe że tak wypowiada się urzędnik gminy to jest po prostu skandal. Patrząc na to wszystko to raczej w tej gminie są demony , które jak najszybciej trzeba wypędzić.
  Pozdrawiam wszystkich.

  Reply
 3. kartofelek007

  Bawi się za czyjeś i głupa rżnie. A pani życzę z całego serca by sprawy tej nie zostawiała.

  Reply
 4. Fan Internetowy

  Pani Basiu świetny materiał :) Powodzenia!
  PS: Następnym razem proszę sporządzać wymagane przez Pana Sekretarza wnioski na kolanie, a najlepiej na chusteczce higienicznej :)

  Reply
 5. WilkuWDZ

  Prawilnie przypominam, że Rzeczypospolita Polska jest państwem świeckim. Pan sekretarz Rachubiński zapomniał najwyraźniej, że reprezentuje gminę w znaczeniu jednostki samorządu terytorialnego, a nie gminę wyznaniową.

  Reply
 6. even

  NIESAMOWITE!:) Przypadkiem trafiłem na ten film i aż musiałem odszukać na mapie Państwa miejscowość. To jeszcze Europa! Więc dlaczego urzędnik, którego jesteście państwo/ jesteśmy jako Obywatele, PRACODAWCĄ ma czelność tak odnosić się do osób, którym zawdzięcza swoją posadę?! Przecież ten osobnik jest utrzymywany z podatków!… Minęło kilka miesięcy od sfilmowanego “zajścia” i mam nadzieję, że mieszkańcy wyrazili swoją dezaprobatę dla takich urzędniczych ekscesów i skutecznie zwolnili zajmowaną posadę dla osoby bardziej kompetentnej. Pamiętajmy, czas skończyć z pozycją “na kolanach” przed urzędnikami! To my ich utrzymujemy i to my opłacamy ich wojaże po świecie, kursy dokształcające czy też podnoszące ich zawodowe umiejętności, tak? Rozumiem, że władza oślepia, ale zadaniem, czy raczej – obowiązkiem Obywateli jest przywracanie trzeźwości umysłu osobom piastującym mniej lub bardziej eksponowane stanowiska opłacane z danin na rzecz Państwa!

  Reply
   • Redakcja Post author

    Wobec braku odpowiedzi Wójta na nasz wniosek o udzielenie informacji publicznej, dotyczący koszów wyjazdów sekretarza,
    zmuszeni byliśmy skierować sprawę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

    Reply
 7. mieszkaniec

  Z pewnością sąd nakaże udzielenie informacji publicznej do tego nałoży karę finansową na Wójta i taki będzie finał tej sprawy. Szkoda tylko że to my podatnicy tej gminy płacimy za arogancję władz gminy i za brak szacunku dla prawa. Gdyby to Wójt z własnej kasy miał pokrywać koszty przegranych spraw sądowych to wówczas szanowałby prawo i mieszkańców. Może w końcu powinien się zacząć edukować albo może niech jakaś telewizja pokaże naszego wspaniałego Wójta w telewizji. Niech cała POLSKA oceni jego działanie a przy okazji i mieszkańcy zobaczą prawdziwe oblicze Wójta i działanie gminy. W Łowiczaninie non stop możemy przeczytać jakieś artykuły dotyczące funkcjonowania gminy, szkoda tylko że pokazujące naszą gminę w złym świetle.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


7 + = jedenaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>