Kolejna kradzież ciągnika w Gminie Pacyna!

ku przestrodze

Na terenie gminy i okolic średnio co trzy miesiące giną rolnikom ciągniki.

To już siódmy ciągnik skradziony w naszym rejonie w ciągu dwóch lat. Tym razem skradziono ciągnik rolniczy i pięć 200 l. beczek z paliwem radnemu naszej gminy p. Jackowi Królowi z Romanowa.Pomimo tylu kradzieży na przestrzeni dwóch lat funkcjonarjusze Policji nie złapali złodziei. Wszystkie dotychczasowe śledztwa zostały umorzone, przestępcy czują się coraz bardziej bezkarni, tym bardziej, że sprzyjają im panujące po północy, na terenie całej gminy, ” ciemności egipskie “. Jak widać wprowadzone przez władze naszej gminy oszczędzanie na kosztach oświetlenia ulicznego  to błędna decyzja, która odbija się dotkliwie na poszkodowanych w wyniku kradzieży oraz powoduje, że mieszkańcy nie czują się bezpiecznie.Może należy poszukać oszczędności w innym obszarze działania gminy , aby wystarczyło na zapalenie po północy chociaż co drugiej lampy w każdej miejscowości.

Zapytamy  Wójta Gminy Pana Krzysztofa Woźniaka jakie środki potrzebne by były na ten cel oraz jakie kroki zamierza podjąć w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa mieszkańców i ich mienia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 1 = dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>