Pacyna to nie Warszawa . W naszej Gminie obowiązuje ” inne prawo ” ?

waga i kasa
Mieszkańcy Warszawy wiedzą już ile zarabiają ich urzędnicy.

Tyle zarabiają urzędnicy ratusza

ZOBACZ ZDJĘCIA

Ile zarabiają w ratuszu? Tomasz Ozdoba / newspix.pl
Największymi beneficjentami są zastępcy skarbnika

Praca w ratuszu się opłaca! Władze miasta w odpowiedzi na interpelację radnego Jarosława Krajewskiego ujawniły ile zarabiają pracownicy urzędu. Miesięczne pensje niektórych z nich sięgają nawet 16 tysięcy złotych!

CZYTAJ CAŁOŚĆ . . . .

Postanowiliśmy sprawdzić wysokość wynagrodzeń pracowników  naszej gminy i złożyliśmy do Wójta odpowiedni wniosek.

Po raz kolejny okazało się, że w Pacynie obowiązuje inne prawo . Wójt odmawia udzielenia informacji publicznej w sprawie wysokości faktycznie wypłaconych wynagrodzeń w 2014 r. pracownikom Urzędu Gminy w Pacynie.

wniosek redakcji o wynagr. pracow.U.G.wniosek redakcji o wynagr. pracow.U.G (1).jpeg.jpegodp. na wniosek redakcji o wynagr.U.G 1odp. na wniosek redakcji o wynagr.U.G 2.jpeg

Źródło : www.fakt.pl,

Komentarze do: “Pacyna to nie Warszawa . W naszej Gminie obowiązuje ” inne prawo ” ?

  1. mieszkaniec

    GMINA to przecież prywatny folwark pana WÓJTA który obstawił się lojalnymi osobami którym za lojalność należy dobrze płacić gdyż przy następnych wyborach trzeba dzięki komuś wygrać te wybory.A pracownik dobrze opłacany jest lojalnym poddanym, więc po co społeczeństwo gminy denerwować zarobkami urzędników, przed wyborami wybuduje drogę , plac zabaw ,przywiezie wyborców na wybory i znów kolejne 4 lata na stołku.Toć biznes jest biznes?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 9 = osiemnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>