Komentarze do: “Rejestr Umów i Wydatków zawieranych i ponoszonych przez Urząd Gminy i jednostki podległe może być dostepny dla każdego mieszkańca !

  1. mieszkaniec

    Gmina powinna być przejrzysta a pieniądze wydawane w sposób klarowny aby każdy mieszkaniec mógł się zapoznać z ich wydawaniem.Każda informacja powinna być również umieszczana w BIP urzędu, toć po to został on stworzony.To my mieszkańcy mamy prawo decydować o tym co dzieje się dzieje w gminie , na co wydawane są pieniądze w gminie, a nie być na łasce i nie łasce kilku urzędników którzy myślą że to ROSJA lub BIAŁORUŚ gdzie CAR rządzi w raz z swoją świtą urzędników i robi co mu się tylko podoba nie licząc się z opinią innych. Dobrze w gminie znalazł się ktoś kto pokazuję całą prawdę o funkcjonowaniu urzędu i gminy.Może i radni wraz z panem od”pijaków i złodziei” zrozumieją że kiedyś skończy się ich panowanie i wtedy co?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


dziewięć × 4 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>