Umorzenia , odroczenia , rozłożenia na raty za 2014 r.

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków i opłat udzielono umorzeń, odroczeń, rozłożeń na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500,00zł za 2014rok.UMORZENIA 2014 POPRAW.

umorzenia za 2014 r. 2.jpeg

Źródło : Tablica ogłoszeń Gminy Pacyna

Komentarze do: “Umorzenia , odroczenia , rozłożenia na raty za 2014 r.

 1. mieszkaniec

  Wiele osób w gminie ma się dobrze ale zawsze trzeba się dobrze ustawić i być w znakomitych stosunkach z panującym tam wójtem. Niektórzy co roku otrzymują w gminie pracę a w zamian za co? A inni nie mają za co żyć ale kogo w tej gminie to interesuje!!

  Reply
 2. Piotr Majewski

  Bardzo proszę o podawanie informacji całej treści a nie wyrwanej z kontekstu. Należy całą stronę podać a nie część teraz po mojej interwencji wiadomo komu jest umorzone, odroczone i rozłożone na raty. W związku z powyższym proszę o wyjaśnienie celowego? zatajenia (ukrycia) nagłówka. Czy może administratorowi strony chodziło o celowe buntowanie społeczeństwa przeciwko sobie. Czekam na przeprosiny . Z poważaniem Piotr Majewski właściciel piekarni w Pacynie.

  Reply
  • Redakcja Post author

   Panie Piotrze
   Korzystanie z pomocy publicznej, jaką jest umorzenie, odroczenie, rozłożenie na raty jest jawne i powinno zostać w pierwszej kolejności zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Pacyna.
   Informowanie mieszkańców o tym, na co są przeznaczane środki budżetu gminy to nie ” próba skłócenia społeczeństwa” jak Pan to określił, ale społeczna kontrola skutecznie zapobiegająca nadużyciom.
   Każdy, kto znajduje się w trudnej sytuacji finansowej ma prawo i powinien korzystać z umorzeń, odroczeń, rozłożenia na raty zobowiązań podatkowych.
   Tytuł artykułu jak i nagłówek( tekst) nad zamieszczona tabelą informuje o trzech formach pomocy tj. kolejno: umorzenia, odroczenia, rozłożenia na raty według wzoru z poprzednich dwóch lat, które są również zamieszczone na stronie pacyna24.pl.
   Jednocześnie dziękuję Panu za zwrócenie uwagi, że jest to mało czytelne, dodatkowe nagłówki nad tabelami zostały umieszczone i przepraszam jeśli naraziło to Pana na jakiekolwiek nieprzyjemności.

   Z poważaniem Magdalena Durka – redakcja pacyna24.pl

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


× 6 = sześć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>