Wniosek o wykaz stanowisk pracy,zakres kompetencji i obowiązków oraz wykształcenie i kwalifikacje pracowników Urzędu Gminy w Pacynie.

wniosek redakcji o wykształcenie i kompetencje

Okazało się , że aby poznać wykształcenie, kompetencje i zakres obowiązków musimy uzbroić się w cierpliwość.

A może zakres obowiązków dopiero będzie ustalany ?

odp. na wniosek o wykszt. i kompet. gminy

Komentarze do: “Wniosek o wykaz stanowisk pracy,zakres kompetencji i obowiązków oraz wykształcenie i kwalifikacje pracowników Urzędu Gminy w Pacynie.

 1. mieszkaniec

  Toć w gminie jest tyle etatów pracownik gospodarczy że wójt ma problem za co oni odpowiadają i jaki jest zakres ich obowiązków.Więc teraz musi ustalić i przydzielić im obowiązki.Ciekawe kto odpowiada za wodociągi i hydranty? Bo pieniądze się pobiera a jak przyjdzie pożar to hydrant nie działa i kto teraz poniesie konsekwencje niesprawności hydrantów ppoż.Nasuwa się też pytanie kiedy był ich przegląd i konserwacja? W gminie do tej pory pobierało się wynagrodzenie a chyba nikt za nic nie odpowiada?

  Reply
 2. mieszkaniec

  Odpowiadając na tak dużą ilość złożonych wniosków, pracownicy Urzędu Gminy nie mogą wypełniać swoich obowiązków , tylko szukają odpowiedzi na wasze pytania. Niedługo złożycie wniosek z pytaniem o wzrost, wagę i numer buta pracowników urzędu. Nasuwa tu się jedno pytanie – w imieniu których członków społeczeństwa składane są te wnioski ? Dla wielu z nas jest to szukanie dziury w całym, wynikające z wielkiego parcia na władzę. Czy nic pozytywnego w naszej gminie się nie dzieje? Jeżeli prowadzicie stronę internetową , to postarajcie się być bardziej obiektywni.

  Reply
 3. mieszkaniec

  Jak urzędnik nie daje sobie rady to proponuję FORMAT A-4 tj. zwolnienie z zajmowanego stanowiska, gdyż widocznie nie nadaje się do tej pracy.A co do informacji to każdy obywatel ma prawo złożyć zapytanie do urzędu a urząd odpowiedzieć w przewidzianym ustawowo terminie .Czy to tak dużo wymagamy od pracowników urzędu? Widocznie niektórzy uważają że w gminie należy ograniczać dostęp do informacji gdyż mogą one szkodzić rządzącym i pokazywać niewygodne dla nich rzeczy.Gdyby w gminie wszystkie informacje byłyby umieszczane w BIP to mieszkańcy nie musieliby pisać zapytań do urzędu Może to dla niektórych w tej gminie trudne do przyjęcia Gmina to nie prywatny FOLWARK rządzących tą gminą.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ jeden = 3

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>