Wojewoda pouczył radnych z Pacyny

lokalna pismo wojewody

lokalna pismo wojewody

Poniżej przedstawiamy pismo Wojewody Mazowieckiego skierowane do Rady Gminy w Pacynie . Pismo to nie zostało przedstawione przez Pana Przewodniczącego  na kolejnych posiedzeniach Rady. Wynika z tego , że jawność i przejrzystość działań władzy nadal jest niepotrzebna Panu Przewodniczącemu Stanisławowi Kołodziejczykowi.
Wojewoda Lokalna. 1JPGWojewoda Lokalna

 

 

Źródło : Gazeta Lokalna Kutna i Regionu,

 

Komentarze do: “Wojewoda pouczył radnych z Pacyny

  1. mieszkaniec

    Bardzo dobrze że ktoś ocenił ten bałagan i arogancję naszej rady. W szczególności uwagi te powinny dotyczyć przewodniczącego rady gminy ,gdyż to on organizuje obrady i jest odpowiedzialny za właściwy przebieg sesji.Dlatego państwo RADNI w szczególności osoby poprzedniej kadencji, PACYNA to nie BIAŁORUŚ !!!!!!!!!! Ale może do nie których nie dotarło w tej gminie , że zmienił się ustój i teraz mamy tzw. demokracje a PRL już minął i teraz należy przestrzegać prawa i postępować zgodnie z przepisami prawa. To za PRL władza zawsze miała rację a jak nie miała racji to patrz pkt. 1 TYLKO Władza zawsze ma rację???????????????????????????????????????????????

    Reply
  2. mieszkaniec

    Proponuję aby zrobił to osobiście Wspaniały i Nieomylny PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY PACYNA !!!!!!!!!!!!!!!!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


trzy + = 9

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>