Wybory samorządowe 21.10.2018r.

gazetka plakat str1

Jest szansa na dobra zmianę w Gminie Pacyna.

Wystarczy pójść do wyborów i zagłosować..

Informujcie i przekonujcie waszych znajomych, sąsiadów, aby głosowali za dobrą zmianą, która przerwie lokalne układy i sitwy.

Obecny Wójt po 26 latach rządzenia boi się spotkać z mieszkańcami i odpowiedzieć na trudne pytania.

Potrafi tylko wysyłać listy w kopertach bez adresu.

W obronie stanowiska używa wszelkich sił i środków aby mi zaszkodzić.

Nie może pogodzić się z tym ,że odważyłam się kandydować.

Nie może pogodzić się również z faktem , że mieszkańcy mają prawo wiedzieć na co wydawana jest każda złotówka z Budżetu Gminy.

gazetka plakat str1program scan

 

 

 

 

 

Komentarze do: “Wybory samorządowe 21.10.2018r.

 1. Rolnik

  stary wójt ze swoimi teraz sie wzieli za rozsyłanie listów jak już im się grunt pod tyłkami pali. A zebrań z mieszkańcami to nie ma od 20 lat. Kto ich do pracy przyjmie jak niektórzy z nich to nawet matury nie mają ???

  Reply
 2. młoda

  Może ktos z was wie gdzie jeszcze nie był na wojażach nasz sekretarz gminy ? Jak obejrzałam jego stronę w necie to myślę, że był chyba już wszędzie Tak się przepracowuje w gminie a jeszcze mimo wszystko ma na to czas i $ ? Jak on to robi ? :)

  Reply
 3. Emeryt z 850 zł emerytury

  Witam Państwa. Jak to możliwe że u nas w Gminie rządzą osoby bez matury? Gmina jest biedna a pensje wójta i urzędników takie jak w dużych miastach. Opłaty i podatki wyższe jak w innych gminach. Zmieńcie kochani to towarzystwo wzajemnej adoracji.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


trzy × 9 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>