Komentarze do: “Wystapienie pokontrolne Regionalnej Izby Obrachunkowej

 1. mieszkaniec

  Panie przewodniczący rady twierdził pan że wójtowi należy się wysokie wynagrodzenie za ciężką pracę????? Więc jak wytłumaczy PAN że Regionalna Izba Obrachunkowa znalazła aż 28 nieprawidłowości w postępowaniu Wójta i pani skarbnik. Widać że są to nieprzyjemne informacje dotyczące pracy naszych władz.Więc za co pobierają tak wysokie wynagrodzenie????? Chyba za marną prace należy się adekwatne wynagrodzenie.Jednocześnie nasuwa się pytanie czy o tej opinii zostali poinformowani radni, mieszkańcy.Czemu w gminie ukrywa się nie wygodne dla władzy informacje, oraz decyzję wyższych władz,które pouczają naszych urzędników i wytykają ich błędy i bezprawne działanie.Może wkrótce się okazać że gmina może być niewypłacalna???????? , albo inne błędy i nie do końca trafne decyzje lub inwestycje ?????? A wszyscy w gminie wciąż powtarzają że wszystko jest robione zgodnie z prawem , a okazuje się, że to mydlenie oczu radnym i mieszkańcom.Ciekawe czy na radzie zostaną poinformowani o tej opinii radni a może któryś radny złoży interpelację która zmusi Wójta na odniesienie się do tych zarzutów????? Pan wójt jest zobowiązany do odpowiedzi na interpelację radnego!!!!!!! Czy kolejną sprawę spróbuje się zamieść pod dywan????

  Reply
 2. mieszkaniec

  A co prawda w oczęta kole , jeżeli tak to dobrze. PRAWDA ZAWSZE JEST BOLESNA Może niektórym podoba się to co wyprawia się w gminie i jak wyrzuca się pieniądze w błoto na nietrafione inwestycję. A co do “NIEDOUKA” to proszę o zapytanie pana WÓJTA jakie ma chłop wykształcenie. Pytania zadaję na forum aby nasi kochani radni zaczęli interesować się gminą a włodarze wiedzieli że ktoś ocenia ich działania a nie tylko robi za tzw. “wazelinę”

  Reply
 3. mieszkaniec

  Inteligencja to rzecz wrodzona i żadne prowincjonalne zaoczne szkółki nie poprawią poziomu rozmówców tego portaliku .A prawdy są trzy ” ……………………. ” .Nie liczę na zrozumienie .Szkoda na was czasu .

  Reply
 4. mieszkaniec

  Inteligencja to rzecz wrodzona a to ciekawe stwierdzenie Ciekawe czy inteligencję ma się całe życie czy tylko chwilowo? Szkoda że tym tzw. inteligentnym BOZIA rozumu nie dała!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


3 × jeden =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>